درباره ما

About Us

آکادمی موبه فعالیت خود را از سال 1392 با واردات، فروش و آموزش تخصصی محصولات مراقبت و زیبایی مو آغاز کرد. این شرکت از سال 1394 با مطالعه و تحقیق در زمینه ساختار پیچیده مو، بعنوان پایه و اساس درک دقیق از مواد و متدهای متنوع صافی و احیای مو پا به عرصه تخصصی این رشته گذاشت.

موبه از دو کلمه “مو” و “به” (بهتر) تشکیل شده است که به معنای تلاش در جهت داشتن موهایی بهتر و سالمتر است. از این رو اساس کار این کمپانی، بر فعالیت علمی و معتبر با تسلط بر ساختار تخصصی و پیچیده مو، آنالیز وضعیت مو، تشخیص انواع آسیبهای مو و در نتیجه تشخیص بهترین متد و مواد متناسب با وضعیت هر مو است.

مهندس احسان شوشتری، مدیر و موسس این مجموعه، با آموزشهای تخصصی مباحث فوق‌، و همچنین آموزش کامل دستورالعمل دقیق انواع متد و مواد، بعنوان چهره ای علمی در این حرفه شناخته شده است.

فضای فروشگاه موبه

متاسفانه این حرفه جذاب و کاربردی در ایران از فقدان آگاهی و اطلاعات تخصصی صحیح و همچنین حجم انبوه و متنوع محصولات تقلبی در حال آسیب است و نتیجه آن اتلاف زمان، انرژی، هزینه، و آسیب به سلامت مو است.

این مهم، انگیزه آکادمی موبه را در جهت افزایش سطح آگاهی تخصصی، ارائه محصولات صد در صد اورجینال و آموزش صحیح متدها و دستورالعمل ها دو چندان کرده است.

امید است این وبسایت با کمک و نظرات سازنده شما عزیزان به یکی از معتبرترین مراجع تخصصی مراقبت و زیبایی مو در جهت ارتقاء سطح آگاهی و دسترسی مطمئن و راحت به محصولات اورجینال بدل شود.