قوانین و مقررات

قوانین و مقررات وب سایت موبه

شرایط و ضوابط عمومی

وب ‌سایت موبه ، طبق قـوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جـرائم اینترنتی و مجمـوعه‌ قوانین و مقـررات تجارت الکـترونیکی فعالیت می‌کند :

 1. حقوق معنوی محتوایی که توسط کارمندان و کاربران وب‌سایت موبه تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌سایت موبه است و این سایت حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتـویات را برای خود محفوظ می‌دارد.
 2. خدمـــات و محتویاتی که توسط موبه تولید و عرضه می‌شوند؛ صرفا جهت استفـــاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفـــاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشــه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از وب‌سایت موبه توسط فرد حقیقی یا حقوقی، پیگرد قانونی خواهد داشت. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی moobeh.com و لینک به مطلب ذکر شده و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ کتبی از مسئولان وب‌سایت مجاز است.
 3. استفاده از این وب‌ سایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است.
 4. در صورت عدم رعایت هر یک از موارد فوق، سایت اینترنتی موبه مجاز به طرح شکایت از طریق مراجع قانونی ذی‌صلاح و دادگاه‌های رسیدگی به جـرائم اینترنتی در داخل یا خارج از کشــور و روشن کردن اذهان عمومی درباره‌ی تخطی صورت گرفته خواهد بود.
 5. اطلاعات موجود در این وب‌سایت از منابع معتبر و مرتبط و توسط متخصصین این رشته جمع‌آوری،ترجمه و تدوین شده‌اند؛ با این حال به دلیل ماهیت تغییرپذیر این اطلاعات، وب ‌سایت موبه مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات بر عهده نمی‌گیرد.
 6. وب‌سایت موبه ممکن است جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و… از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.
 7. موبه مسئولیتی در مورد محتوای وب‌سـایت‌هایی که به آن‌ها لینک داده است، ندارد. این سایت‌ها توسـط گـروه موبه تولید نشده‌اند و وجود آن‌ها، به منزله‌ تایید یا ارتباط ما با تولیدکنـندگان آن‌ها نیست.
 8. وب‌سایت موبه پایگاه اینترنتی دیگری جز www.moobeh.com و زیر‌مجموعه‌های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می‌گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌سایت، مورد تایید موبه نیست.
 9. ارائه‌ی اطلاعات شخصی صحیح، نظیر نام مطابق با نام مندرج در کارت ملی بر عهده‌ی کاربر می‌باشد و در صورت ورود اطلاعات نـاقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعـدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.
 10. هرگونه سوء استفاده از نام موبه، سایت اینترنتی موبه، مکاتبه از طرف موبه و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
 11. وب‌سایت موبه اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

 

شرایط و ضوابط عمومی خرید محصول

 1. عملیات خرید محصول در وب ‌سایت موبه مشمول مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قـانونی قرار خواهد گرفت. خریدار ضمن خرید ایـنترنتی محصول، متعهد می‌شود که از کلیه‌ی قوانین و مقررات خرید اینترنتی آگاهی کامل دارد.
 2. هنگام ثبت‌نام و خرید محصول، نام  و مشماره تماس و آدرس مشتری باید به صورت کامل و صحیح وارد شود. امکان اصلاح مشخصات مشتری پس از خرید نهایی وجود ندارد و موبه هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که به اشتباه وارد شده‌اند بر عهده نمی گیرد و برای اصلاح اطلاعات، مشتری می‌بایست خرید را باطل و مجدداً خریداری کند.
 3. پس از انجام پرداخت و تایید آن، رزرو و خرید قطعی شده است و امکان ابطال آن وجود ندارد.