کراتین کادیوو برزیلی کاکائو جزء پر طرفدارترین محصول کادیوو برزیل است که دارای بهترین کیفیت می باشد، این محصول به دلیل صافی و احیای ۹۰ درصدی موها، باعث شده در ایران بین آرایشگران و کراتین کاران بسیار محبوب شود. این کراتین از آمینو اسید ها، گلیسین،کره کاکائو و پانتونل تشکیل شده است.

کره کاکائو مو های شکسته و آسیب دیده ای کهبه دلیل رنگ و دکلره و براشینگ مکرر رو به نابود شدن است را ترمیم میکند و در عین حال که موها رو نرم میکند به موها ضخامت میدهد و موخوره های مو ها رو از بین می برد.وجود این ترکیبات در کراتین باعث اکسیژن رسانی، آبرسانی و شاین و براقیت مو های شما می شود.

این محصول قرنطینه ندارد و میتوانید در پایان کار کارتین، مشتریهایتان رو با موهایی تمیز و صاف و شفاف بدرقه کنید.از آنجاییکه این کراتین پر فروشترین کراتین در ایران است شناخت محصول اورجینال این برند بسیار ضرورى و مهم است .

مواد کراتین

 

راه های تشخیص کراتین کادیوو برزیلی کاکائو اصل از تقلبى

١- لیبل عرب (سمت راستى) اورجینال و لیبل انگلیسى (سمت چپى) فیک است . 
دلیل : با ارسال ایمیل به سایت اصلى کمپانى کادیوو و استعلام این دو لیبل جواب بالا بدست مى آید .
توضیح : لیبل انگلیسى یک کراتین تقلبى تولید چین اما نسبتا با قدرت صافى خوب است ، از آنجاییکه کراتین برزیل کاکائو اورجینال نیز حاوى فرمالدئید بوده و این مورد بر خلاف استانداردهاى اروپاست ، به این قاره صادر نمیشود و فقط به سفارش نمایندگى دوبى و با لیبل عربى در برزیل تولید میشود .

٢- درب محصول اورجینال در دو مرحله باز میشود ( بعد از حدود ١.۵ دور چرخش سفت شده ، استپ میکند و باید آنرا با فشار مضاعف چرخاند و باز کرد) در حالیکه درب محصول فیک در یک مرحله و بدون ترمز باز میشود . 

٣- رنگ قوطى اورجینال کراتین کادیوو برزیلی قهوه اى شفاف و براق با رنگدانه هاى ریز طلاییست ولى رنگ قوطى تقلبى قهوه اى بدون برق طلاییست . 

۴- تاریخ تولید و انقضاى محصول اورجینال روى گردن قوطى درج شده در صورتیکه در محصول فیک زیر یا بغل آن درج شده است . 

۵-لیبل محصول اورجینال کراتین کادیوو برزیلی با دستگاه و براى تمام قوطى ها در یک جاى ثابت قوطى چسبانده میشود و چنانچه چند قوطى آن کنار هم چیده شود جابجایى در مکان لیبل دیده نمیشود ولى در محصول تقلبى از آنجاییکه ممکن است لیبل با دست چسبانده شود در مکان آن ممکن است جابجایى دیده شود . 

کراتین کادیوو برزیلی

 

۶- مواد کراتین اورجینال نسبتا رقیقتر و با دانه هاى کاکائو ( به رنگ قهوه اى روشن مایل به نارنجى ) بیشترى نسبت به مواد کراتین تقلبى میباشد و مواد فیک غلیظتر است و با دانه هاى کمتر و یا بارنگ روشنتر یا تیره تر . 

٧- مواد کراتین اورجینال تقریبا بوى آدامس خرسى دارد

٨- قوطى اورجینال حاوى مواد تقلبى هم در بازار بسیار زیاد است !
قوطى نو با لیبل چاپ شده اصلى عربى و حاوى مواد تقلبى و همچنین قوطیهاى اورجینال خریدارى شده از سالنها و پر شده با مواد تقلبى متاسفانه در بازار به وفور یافت میشود.

سخن آخر

قبل از خرید کراتین کادیوو برزیلی مواد را از نزدیک ببینید و تمام نشانه هاى فوق را بررسى کنید، حتما حضورى خرید کنید و تک تک قوطیها را بعد از بررسى تحویل بگیرید و هیچوقت فریب قیمتهاى پایین را نخورید.

  • 0 رتبه بندی
  • 0/5
0 رتبه بندیX
خیلی ضعیفضعیفمعمولیخوبعالی
0%0%0%0%0%
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما
نام

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.