نانو کراتین کردن موها یک درمان نیمه دائمی برای مو است و عملکردی نرم کننده را دارد که موهای دمیج و وز و آسیب دیده را به موهایی قوی تر وهمراه با صافی و بادرخشش و جذابیتی بیشتر ترمیم میکند.

ماندگاری نانو کراتین چقدر است ؟

این روش درمانی باعث می شود که کراتین درکوتیکول مو قفل شود پس نتیجه ای با دوام بیشتر ایجاد می شود اما طول عمر ماندگاری مواد به میزان زیادی به مراقبت های بعد از درمان بستگی دارد.

به طور متوسط میتوان گفت که ماندگاری نانوکراتین بین 6 تا 18 ماه بسته به نحوه نگه داری مصرف کننده متفاوت است
نانو : از نظر اینجانب موى فر هم به اندازه موى صاف زیباست و جذاب ، ولى براى کسانى که در سلیقه زیبایى شناسى با من هم عقیده نیستند ، یا مراقبت ، براشینگ، حالت دهى و نظافت موهاى فر برایشان سخت و وقت گیر است صافى با مواد نانو سالمترین و بهترین راه ممکن است .

اگر قرار باشد موى فر را با همان موج هایش دوست نداشت و با موادى مثل موس حالت نداد و در عوض با برس کشیدن ( که اصولا براى موى فر کار اشتباهی است) به ساختار مو آسیب وارد کرد بهتر است با مواد صافى بدون آسیب مو را بطور دائم ( منظور مدت طولانى ۶ تا ١٠ ماه است ) صاف کرد .

آسیب فیزیکى براشینگ هاى خشن روزانه جهت صافى اجبارى موى فر بسیار بیشتر از یک پروسه صافى دائم با مواد اورجینال و اُرگانیکى مثل نانو است .

نانو کراتین

نحوه اختراع اولاپلکس

فرمول اولاپلکس در سال ٢٠١۴ توسط دو پروفسور آمریکایى بنامهاى دکتر اریک بریسلى ( دکتراى مواد ) و دکتر کریت هوکر ( دکتراى شیمى ) کشف و ثبت اختراع شد.

در همه کشورهاى دنیا لازمه تایید پدیده مورد ادعاى مخترع بررسى دقیق و آزمایش آن توسط تعداد زیادى از کارشناسان و متخصصین امر است ضمنا اختراع به این معنیست که قبلا به هیچ عنوان چنین محصولى با این فرمول و کارایى وجود نداشته بنابراین ادعاى برندهاى بعدى (که بطور مشکوکى از نام پلکس اصلى کپى بردارى کردند) مبنى بر داشتن همون فرمول و همون کارایى ، مشکوک و نامطمئن است !
از آنجایی که هزینه و قیمت این برندها با محصول اصلى فرق چندانى هم ندارد این ریسک کاملا غیر معقول است
تنها دستاویز تبلیغى سایر پلکسها ، تقلبى شدن برند اصلى داخل ایران است که متاسفانه دروغى بیش نیست.

اولاپلکس

  • 1 امتیاز
  • 5/5
1 امتیازX
خیلی ضعیفضعیفمعمولیخوبعالی
0%0%0%0%100%
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما
نام

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.